Opowiesci dla chlopcow, ktorzy chca byc wyjatkowi

Opowiesci dla chlopcow, ktorzy chca byc wyjatkowi

Description

Międzynarodowy bestseller! Inspirujące opowieści o wspaniałych mężczyznach, stanowiących wzór dla chłopców, którzy chcą wyrastać ponad przeciętność.
To przystępnie napisany zbiór 100 historii znanych i mniej znanych mężczyzn z przeszłości i współczesności, którzy odważyli się wyjść poza schematy i obalić stereotypy, każdy z nich w wyjątkowy sposób! Od odkrywców i naukowców, przez filozofów, przyrodników, sportowców, po artystów i polityków, jak Stephen Hawking, Barack Obama, Salvador Dali, Ludwig van Beethoven, Lionel Messi, Nelson Mandela czy John Lennon, a także wielu innych bohaterów z różnych środowisk społecznych i ze wszystkich zakątków świata!
Książka pomaga uwierzyć chłopcom, że mogą zostać kim tylko chcą! Ta ponadczasowa lektura rozpoczyna dyskusję o rolach przypisanych płciom, oferując chłopcom przesłanie: męskość może mieć wiele znaczeń.
W tej książce nie znajdziesz bajek o zgładzaniu smoków czy ratowaniu księżniczek. W „Opowieściach dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi”, autor Ben Brooks, z pomocą barwnych ilustracji Quintona Wintera, przedstawia fascynujące historie, które są pochwałą wrażliwości i siły wewnętrznej, indywidualizmu i pomysłowości, wytrwałości i wiary w siebie.
Ta książka dodaje odwagi, by zmieniać świat!


Download Opowiesci dla chlopcow, ktorzy chca byc wyjatkowi (9788364853296).pdf, available at quickbookspremiersupport.org for free.

Details

Author(s)
Ben Brooks
Format
Hardback | 208 pages
Dimensions
195 x 250 x 22mm | 810g
Publication date
01 Jan 2018
Publisher
K.E.Liber
Publication City/Country
Warszawa, Poland
Language
Polish
Edition Statement
1. Auflage
ISBN10
8364853295
ISBN13
9788364853296